Polestar napušta američko tržište: što zapravo stoji iza iznenadnog povlačenja?
Nekoliko mjeseci unazad, Polestar je odašiljao signal snažnog novog početka. Očekivao se prestižni rast na zapadnom tržištu, investicije u inovacije i ekspanzija. No danas je slika posve drukčija – tvrtka zatvara američke operacije i usmjerava pogled prema Europi. Kako je došlo do ovog preokreta, što stoji iza pozadinskih odluka i kakve su implikacije za postojeće korisnike kao i automobilsku industriju šire?
Sukob s američkom regulativom i zabrana prodaje
Razlog povlačenja Polestara iz SAD-a leži u odluci američkog Ministarstva trgovine – točnije, Ureda za industriju i sigurnost. Kako stoji u službenom priopćenju, Polestar nije dobio odobrenje prema aktualnim pravilima o povezanim vozilima („Connected Vehicles Rule“) za prodaju svojih novih vozila od modelske godine 2027. Nadalje, zabrana je izravna posljedica činjenice da posluje pod okriljem Geely Holdinga, kineskog automobilskog giganta.
Za razliku od Volvo Cars, koji je nedavno dobio odobrenje američkih vlasti za nastavak rada, Polestar nije imao tu sreću. Praktično, Amerikanci su povukli crtu i odlučili – novi automobili ovog proizvođača od 2027. neće se više pojavljivati u salonima SAD-a. Međutim, modeli Polestar 3 i Polestar 4 bit će dostupni do kraja 2026., odnosno dok god zalihe traju.
Što čeka vlasnike Polestara i koncesionare?
Unatoč napuštanju američkog tržišta, Polestar je istaknuo da ostaje uz svoje postojeće korisnike barem još neko vrijeme. Svi aktuelni modeli i dalje će biti prodavani dok se ne rasproda preostali inventar. Trideset i dva ovlaštena Polestar koncesionara diljem Sjedinjenih Država i dalje će pružati puni servis, održavanje te nuditi rabljena vozila.
Ono što je jasno je da će drugi segmenti zaposlenih, poput marketing i drugih podržavajućih službi, proći kroz značajna smanjenja broja zaposlenih. Procjenjuje se da će unutar nekoliko idućih mjeseci (krajem 2025. – početkom 2026.) znatan dio od stotinjak zaposlenika biti otpušten.
Polestarova američka borba – zašto nisu pronašli uporište?
Polestar nije krio podatke o problemima na američkom tržištu. U prvom kvartalu 2026. čak 94% ukupnog svjetskog volumena prodaje ostvaren je izvan SAD-a. Ova brojka sugerira da je Polestar i prije regulatornih poteškoća „klizio“ na američkom tržištu. I dok se uspješno etablirao u europskim i odabranim azijskim državama, Sjedinjene Države su očito ostale značajno izvan fokusa američkih kupaca električnih automobila.
Mnogi analitičari smatraju da uzroci leže u snažnijoj konkurenciji (Tesla, Lucid Motors, Rivian i drugi), nedovoljno izgrađenoj mreži podrške te relativno manjem poznavanju brenda među američkim potrošačima. Povrh svega, trenutačna geopolitička klima i fokus SAD-a na „de-risking“ proizvoda s kineskim kapitalom dodatno su utjecali.
Odgovori iz Volva: što nosi budućnost drugim brendovima Geely Holdinga?
Iako je Volvo Cars dobio dozvolu za nastavak poslovanja, situacija svakako otvara pitanja – je li njihov položaj zaista siguran? Naime, Volvo posjeduje veliku proizvodnu bazu u Charlestonu, Južna Karolina, gdje je zaposleno oko 2.000 ljudi. Povlačenje Polestara nimalo ne umiruje strahove da bi sličan scenarij jednog dana mogao zateći i druge marke povezane s Geely Holdingom, pogotovo u turbulentnim geopolitičkim okolnostima.
Američko tržište postaje sve zatvorenije prema subjektima s kineskim vlasništvom, što može iz temelja promijeniti automobilsku scenu na tom kontinentu. Dok Polestar revidira strategiju i okreće se europskom tržištu, ostaje za vidjeti kako će se globalno tržište električnih automobila mijenjati pod ovakvim političkim utjecajem.
